top of page
Подвесной Белый цветок
  • 2015 рік. Виступ з доповіддю «Щодо психотерапії при автоімунному захворюванні міастенія».

 

В якій представлено  випадок психотерапії дівчинки-підлітка при міастенії. Після тимектомії - видалення тимусу (з епізодом клінічної смерті) з порушенням процесу ковтання, мовлення, зору, пересування, птозом і парезом. В основі  психотерапії полягала розробка і застосування авторського мотиву та  поняття - Імагінативний імунітет.

  • 2017 рік. Виступ з доповіддю «Психоонкологія. Хвороба як дзеркало відносин».

Представлено випадок психотерапії при онкології із застосуванням методу ImKP. Пацієнтка   після видалення щитовидної залози. В центрі уваги аналіз динаміки об'єктних відносин та їх символізація в процесі психотерапії.

  • 2016 рік. Виступ з доповіддю «Хронічний біль  при ревматоїдному артриті».

 

В якій представлено випадок із застосуванням методу ImKP під час психотерапії пацієнтки з захворюванням на  ревматоїдний артрит на етапі підготовки її до операції з ендопротезування тазостегнового суглоба, а також супровід в післяопераційному періоді. Особливий акцент зроблено на психотерапію при виснажливому хронічному болю і наданню психотерапевтичної допомоги в умовах стаціонару.

  •  2018 рік. Симпозіум на пошанування Вольфганга Льоша. Виступ з доповіддю «Психокардіологія. Образ тіла».

 

Представлене власне дослідження, в якому взяли участь 133 пацієнта після перенесення інфаркту міокарду та 8 співробітників кардіологічного відділення, на базі якого це дослідження відбувалось протягом року. Розроблено та застосовано авторську процедуру психосоматичної регуляції з метою якнайшвидшого поновлення кардіопацієнтів. 

Відгук стосовно моєї доповіді кандидата біологічних наук, навчаючого аналітика і супервізора ЄКПП Клєпікова М.М. 

  • 2019 рік. Виступ з доповіддю: «Розлади сну при соматизаціях.

Онкологія, автоімунні, кардіологічні захворювання» в Українському католицькому університеті, м. Львів. 

 

bottom of page