Довгоочікувана подія у Львові! Запрошуємо!
 

 Вже 28 вересня починається теоретично-практичний курс "Соматичний пацієнт" для психологів, психотерапевтів різних напрямків, лікарів, медичних сестер, соціальних робітників, пацієнтів, членів їх родин.
В основі курсу:
- теоретичне підґрунтя Паризької школи психоаналітичної психосоматики,
- практичні аспекти німецької психосоматичної школи і австріійського інституту нейропсихотерапії, а також власні дослідження і здобутки в роботі з соматичними пацієнтами.    

image (1).jpeg

  В процесі курсу "просто про складне" розглянемо процеси соматизації, їх причини, формування, особливості, запобігання, подолання. Розглянемо аспекти взаємодії з людиною в хворобі, з її близькими.Практичні заняття будуть під час кожної зустрічі.

  Автор і ведуча: Лариса Довлад - член УСП, магістр психології, психотерапевт, супервізор інституту нейропсихотерапії, Відень. Досвід роботи з 2003 р. Кандидат у психотерапевти за напрямком психоаналіз. Член навчальної групи інституту психоаналітичної психосоматики П'єра Марті, Париж. Пройшла повну програму підвищення кваліфікації в інституті психотерапії і психосоматики, Потсдам, Німеччина.
  Керівник і організатор у ЛьвовіМарта Качмарська к.мед.н., доцент Кафедри психіатрії та психотерапії Львовського національного медичного університету імені Данила Галицького. Кандидат у психотерапевти за напрямком психоаналіз.
  Асистент: Юлія Довлад, клінічний психолог, кандидат у психотерапевти за напрямком психоаналіз. Закінчила магістратуру УКУ, навчалась в SFU Sigmund Freud University Vienna. Проходила підвищення кваліфікації в інституті психотерапії і психосоматики, Потсдам, Німеччина.

Захід триває 2 години, початок о 18.00. Дата: 28.09.19
Адреса;. м. Львів, вул. Пекарська, 10/5а
Важливо одягнутися зручно. При собі мати: каремат, шкарпетки, плед, засоби для малювання.
Наступна теоретично-практична зустріч планується в першій половині грудня.
Практичні психосоматичні групи будуть проводитися щотижня.
Вартість заходу 500 грн
Попередня реєстрація обов'язкова! 

Конт. телефони:
Юлія Довлад +380 (99) 768 29 72
Марта Качмарська +380 (67) 673 45 69
Лариса Довлад +380 (99) 065 09 96; laradov@ukr.net